Arızalı Bilgisayarlarınızı Tamir Ediyoruz

User Bilişim olarak Kurumsal anlamda anlaşma yaptığımız veya yapmak isteyen tüm müşterilerimizin bilgisayarlarına bakım yapıyoruz.

Uzman Kadro

Aylık Bilgisayar Bakımlarınızı Yapıyoruz

User Bilişim olarak bilgisayar servisi konusunda uzman ekiplerimizle siz değerli müşterilerimize hizmet vermekte olup, kaliteli hizmet anlayışı ile markalaşmış ve örnek gösterilen bir kuruluş haline gelmiştir.

Uzak Bağlantı veya Ofislerinizde aylık bilgisayar tamiri, aylık bilgisayar bakımı ve aylık bilgisayar teknik servis hizmetini bizlerden alabilirsiniz.

User Bilişim Bilgisayar Teknik Servis

Aylık Bilgisayar Bakım Paketleri

Bilgisayar bakım(onarım) için aylık ücretler(fiyatlar).

User Bilişim Bilgisayar Teknik Servis ve Bilgisayar Bakım

Uygun Fiyat

Bilgisayar Tamir ve Bilgisayar Bakım Onarım Hizmetinde Uygun Fiyatlar

Uzun yıllardır bilgisayar donanımı ve yazılımı konusunda faaliyet gösteren firmamız, bilgisayar bakımı ve bilgisayar teknik servisi ile de kaliteli, verimli, ekonomik ve güvenli hizmeti vermenin gayreti içindedir.

Bu süreç içerisinde Ülkemiz'de mevcut olan enflasyon oranlarına rağmen elimizden geldiği kadar çalışma süresimizce müşterilerimize uygun fiyatlar ile hizmet verme gayreti içerisindeyiz.

Bu Hizmetten Kimler Faydalanabilir?

Ofisinde En az 5 ve Üzeri Bilgisayarı Bulunan Tüm Gruplar

User Bilişim Bilgisayar Teknik Servis ve Bakım Hizmeti

Tamir ve Teknik Servis

Bilgisayar Teknik Servis ve Bilgisayar Bakım

Yaşayabileceğiniz donanımsal ve ya yazılımsal sorunlarınız (bilgisayarınızda oluşabilecek anakart, ekran kartı sorunları ve ya işletim sisteminin çökmesi, yavaşlaması) uzman kadromuz tarafından online bağlantı test edilir.

Anlık müdahale gerektiren durumlarda sorun çözülür. Sorunun büyük olması veya uzaktan halledilememesi üzerine ekiplerimiz en kısa zamanda bulunduğunuz yere gelerek sorunu çözüme kavuşturur.

Servisimize ulaşan markalı veya markasız ürünlerinizin sorunları en kısa sürede tespit edilerek çözüme kavuşturulur.

Aklınızda Sorular mı Var?

Bize Hemen Yazabilir veya aşağıdaki numaradan ulaşabilirsiniz.