User Bilişim ile Çözüm Ortağım

Neden İş Ortağım veya Çözüm Ortağım?

User Bilişim olarak teknolojinin birçok alanında hizmet vermekteyiz. Teknoloji sektöründe hizmet veren birçok firma müşterisine daha kaliteli hizmet verme gayreti içerisine girerler, müşteri ihtiyaçlarını belirleme ve bazı durumlarda uzmanlık alanınızın dışında taleplerin gelmesi sizleri, ilgili alanda hizmet satın almaya yönlendirecek veya müşteriniz bu hizmeti başka yerden satın almak isteyecektir.

User Bilişim olarak sizlere tam da bu noktada hizmet vermeyi amaçlıyoruz. Yani Marka Danışmanlık hizmetini verdiğiniz müşteriniz sizden özel bir entegrasyon, desktop(masaüstü) yazılımı, mobil application(uygulama), web servis veya özel bir web sitesi istediğinde bu hizmeti nereden alabilirim diye düşünmenize gerek kalmayacak.

Çözüm ortağı kategorilerimizden bazıları;

  1. PR Ajansları
  2. Marka Danışmanları
  3. Sosyal Medya Ajansları
  4. Kurumsal Pazarlama (Yazılım, Donanım, Web, Program vs.)
  5. Reklam ve Pazarlama Ajansları

Merak Edilenler

Nasıl Çalışır?

İş ortaklarımızla yaptığımız görüşmeler neticesinde iki tarafın da kârlılık durumları göz önünde bulundurularak gerekli anlaşmalar yapılır. Bu anlaşma sonrası iş ortağımızın almak istediği hizmeti uygun fiyatlara yapar ve sorunsuz bir şekilde teslim ederiz.

İş Ortağım

Mutlu Müşteriler?

Vermiş olduğumuz hizmetten hem iş ortağımız hem de müşteri tarafı memnun kalmaktadır. İlgili süreçte teknik destek veya danışmanlık hizmeti de ayrıca vermekteyiz.

Teknoloji alanında satın alınan hizmetlerin yanı sıra ilgili hizmet sonrası verilemeyen desteklerden dolayı müşteriler mağdur olmaktadır. Bu nedenle birçok başarılı proje miadını doldurmadan başarısız projeler arasına girmektedir. Tamda bu noktada hem kaliteli hizmet hem de verilen hizmet sonrası destek vermekteyiz. Dolayısıyla mağduriyet durumlarını ortadan kaldırıyoruz.

Tanışalım

İş Ortağımız Olun!

Sizlerde kurumsal anlamda ticaret sektöründe yerinizi almışsanız ve müşteri memnuniyeti odaklı işler yapma gayreti içerisindeyseniz Kazan-Kazan anlayışı ile beraber daha kaliteli ve sonuç odaklı hizmetler verebiliriz.

Aklınızda Sorular mı Var?

Bize Hemen Yazabilir veya aşağıdaki numaradan ulaşabilirsiniz.