Arama Motorlarında Ön Sıralarda Olun

Arama Motorlarında yapılan aramalarda web sitelerinin veya sayfaların üst sıralara çıkarılmasına yönelik yapılan çalışmalardır. SEO’nun ana amacı, Arama Motorlarında üst sıralarda listelenmektir, yani web sitenizin popülerliğini artırmak için yapılan SEO çalışmalarıyla web sitelerinde veya sayfalarda bulunan içeriklerin daha fazla kişiye ulaştırılması sağlanır. Web’de yakalayacağınız popülerlik beraberinde Türkiye'de arama motoru pazarının yaklaşık %85'ini elinde tutan Google'da üst sıralara çıkmayı da getirir.

seo
 
 
seo

Organik SEO'nun Tadını Çıkarın

Google’da üst sıralarda listelenmek en iyi reklam türüdür fakat üst sıralarda listelenmek için öncelikle reklam yapmanız gerekmektedir. Özetle web sitenizin popülerliğini artırmak için yaptığınız bütün tanıtım ve reklamların sonucunda web siteniz üst sıralara yükselmektedir. Arama motorları mantığı ile zenginleştirilen web sitelerin daha kaliteli olduğu kabul edilmektedir.

User Bilişim, bilgi, tecrübe ve istikrarın birleşimiyle yaptığı optimizasyon çalışmaları sayesinde web sitenizin değer kazanmasını, Google, Bing, Yandex gibi arama motorları tarafından fark edilmesini ve web sitenizin üst sıralara çıkmasını sağlamaktadır.