2015 yılından bu yana başarının adı User Bilişim

User Bilişim, web tabanlı yazılım çözümleri sunmayı ilke edinmiş bununla beraber tamamen müşteri odaklı çok amaçlı altyapı sağlayıcısıdır.

User Bilişim Kurumsal

Profesyonel
Kurumsal Web Yazılım çözümleri üretiyoruz

2015 yılından bu yana Türkiye’de birçok alanda istikrarlı ve müşteri odaklı yolumuza sağlam adımlarla devam ediyoruz. Sektör tecrübemizi; doğru bilgi, doğru analiz, işbirliği ve güven ile harmanlayarak özel yazılım altyapıları, web site, kurumsal web site, E-ticaret ve ihtiyaç odaklı otomasyon ve ödeme sistemleri alanlarında hizmet vermekteyiz.

User Bilişim olarak bizler, geçmişten gelen iş tecrübelerimizden faydalanarak çıtamızı hızla yükseltip, gerek kamu gerek ticari uygulamalarda sıra dışı başarılara imza attık.

Müşteri sorunlarına hızlı ve güvenilir çözümler bulmayı kendine misyon edinmiş olan User Bilişim, sahip olduğu referanslar ve tecrübeler sayesinde müşterilerine daima uygun, güvenilir ve hızlı çözümler sunmayı başarmıştır.

User Bilişim, ürünlerini ve hizmetlerini istikrar ve kalıcılık ilkeleri ile şekillendirdiği için güvenilir ve sorumluluk sahibi bir ortak olarak tanınır. Sorumluluklarının bilincinde ve ilklerine bağlı çalışarak, müşterileri ile saygı ve güvene dayalı ilişkiler içerisinde olmayı, kaliteli hizmet sunmayı, çağdaş yönetim teknikleriyle müşterilerinin daha karlı olabilmeleri için gerekli teknolojileri müşterilerine sunarak yazılım sektöründe dünya çapında faaliyet gösteren saygın ve yüksek nitelikli bir firma olmayı hedeflemektedir.

user bilişim hakkımızda