Kişisel Bir Web Siteniz Mutlaka Olmalı

Müşterilerimizin talepleri doğrultusunda, hangi alanda olursa olsun sizi en iyi şekilde yansıtacak özgün, modern, profesyonel ve kullanıcı deneyimi yüksek kişisel web siteleri tasarlıyoruz.

User Bilişim Kişisel Web Sitesi

Kişisel

Sizi yansıtacak yaratıcı fikirlerle kodları birleştiriyoruz

Müşterilerimizin talepleri doğrultusunda, kendilerini en iyi şekilde yansıtacak özgün, modern, profesyonel ve kullanıcı dostu yüksek kaliteli kişisel web siteleri tasarlıyoruz.

Kendi sitenizin nasıl olması gerektiği konusunda bir fikriniz yoksa bizler bu konuda sizlere yardımcı olabiliriz. Bu konuda bizleri hiç çekinmeden arayabilir veya mail atabilirsiniz.

Öncelikle hangi fikir veya sizi nasıl yansıtmasını istediğiniz web sitesi ile alakalı birkaç çalışma yaptıktan sonra sizin için tasarladığımız birkaç temanın içinden beğendiğinizi seçebilir veya seçtiğiniz tema üzerinden değişiklik talep edebilirsiniz.

Kişisel Web Siteler İçin

Bazı Özellikler

01

Blog

02

Özgeçmiş

03

Makaleler

04

Site içi arama

05

Haberler, Duyurular

06

Basın Materyalleri

07

Finans Verileri

08

Portfolyo

09

Foto Galeri

10

Video Galeri

11

CV

12

Banner Alanları

Bizim için önemlisiniz

Kendinizi Önemseyin

Kişisel web sitesi oldukça önemli ve kariyer için vazgeçilmez bir araçtır. Kendi fikirlerinizi internet dünyasına açmak veya keyifli anılarınızı paylaşmak için mükemmel bir yer, en güzeli de sadece size ait olması.

Projelerinizi veya yazılarınızı rahatlıkla paylaşabileceğiniz kendinizle alakalı bilinmesini istediğiniz bilgileri yükleyebileceğiniz dinamik bir yapı sayesinde milyonlarca kişi sizi merak edip paylaşımlarınızı okuyabilir.

Paylaşımlarınız daha fazla okurlara ulaşabilsin diye web site alt yapımız Google ve Yandex arama motorlarına uyumludur. Bu sayede yapay zekaya sahip site botları web sitenizi rahatlıkla keşfedip internette gezinenlere kısa sürede farkettireceklerdir.

User Bilişim Kişisel Web Sitesi

Hangi Hizmetler Verilmekte?

Kişisel Web Sitesi İçin Sunduğumuz Hizmetler