Özel Otomasyon Yazılımları İle Süreci Siz Yönetin

User Bilişim olarak Kentsel Ulaşım ve Digital Ayak İzleri konusunda çözümler üretmekteyiz.

Otomasyon Sistemleri
Verilerinizi Tek Bir Yerden Yönetin

User Bilişim olarak geliştirdiğimiz çözüm paketleri sayesinde, kurum ve kuruluşlar verilerini çok daha iyi analiz edebilecek ve tek bir yerden yönetebiliyor olacak.

Belediyeler bölge halkı için verdiği hizmetleri tek bir yerden görüntüleyebilir, kontrol edebilirler. Halk Kütüphaneleri, Spor Tesisleri, Dinlenme Tesisleri, Yüzme Alanları, Sosyal Tesisler ve daha bir çok alan için kişilerin hangi hizmetten ne kadar faydalandığı bilgisine çözüm paketimiz sayesinde erişim sağlayabileceklerdir.

Kişilerin nerede ne kadar zaman geçirdikleri hangi aktivitelerin daha fazla önem kazandığı, hangi mahalle hangi hizmetten ne derece faydalandığı gibi soruların cevaplarını, verdiğimiz hizmet sayesinde rahatlıkla bulabilirler.

User Bilişim Otomasyon Sistemleri

Peki Sistem Nasıl Çalışıyor?

Turnike Geçiş Sistemleri Yazılım Otomasyonu

User Bilişim Otomasyon Yazılımları

Turnike Geçiş Sistemleri
Otomasyon Yazılımımız Tamamen Web Ortamında Çalışır

Turnike Geçiş Sistemi Otomasyon Yazılımı, hizmet verdiğiniz bölgelerde giriş çıkışları kontrol etmek için kurduğumuz Turnike Cihazlarıyla eş zamanlı çalışmaktadır.

Turnike Geçiş Sistemlerinden; TC No, Kare Kod veya Mifare Kart aracılığıyla geçebileceklerdir. Online çalışan sistemde kullanıcılar kendi sayfalarına erişim sağladıktan sonra mevcut olan tüm bilgileri kullanabileceklerdir.

Aklınızda Sorular mı Var?

Bize Hemen Yazabilir veya aşağıdaki numaradan ulaşabilirsiniz.