Özel Yazılımlar ile Yapınızı Geliştiriyoruz

Hali hazırda mevcut yapınıza bir ekleme veya başka bir yazılım projesi ile haberleşmesini, işlem görmesini istiyorsanız tam olarak aradığınız yerdesiniz diyebiliriz.

Entegre Sistemleri

Örneklendirelim

Entegre Sistemleri mevcudunuz bir yazılım olsun diyelim, bu yazılım E-Ticaret üzerine işlem gören bir web projesi olsun, Genelde bu tarz projelerde ödeme yöntemleri; Kredi Kartı, EFT/Havale, Kapıda Ödeme gibi seçenekler vardır.

User Bilişim olarak yapınıza hiç dokunmadan Senetli Satış özelliğini sisteminize entegre edebiliyoruz. Böylelikle tutarı yüksek olan ürünlerinizin satışlarını hızlandırmak için böyle bir ödeme yöntemi kullanabilirsiniz.

Senetli Satış Entegrasyonları Web tabanlı kullandığını tüm yapılara entegre edilebilir. Dolayısıyla yazılımınızı nereden almışsanız veya hangi dille yazmış olduğunuzun bir önemi yoktur.

User Bilişim Senetli Satış Entegrasyonları

Başka Bir Entegrasyona İhtiyacım Var

Bu Sistem Sadece E-Ticaret Siteleri İçin mi?

TABİKİ HAYIR

User Bilişim Senetli Satış Entegrasyonları

Özel Yazılım Entegrasyonları

İhtiyaçlarınızı Tespit Edin

Özel Yazılım Entegrasyonları, için yapmanız gereken sadece ihtiyacınızı belirlemek ve bizden bu konuda destek almak.

Özel Yazılım Entegrasyonları, için ikinci bir örnek verecek olursak; Hukuk alanında senetli hacizleri olan borçluların, borçlarını online sorgulayıp senetlerini kredi kartından ödeyebilecekleri özel yazılım entegrasyon hizmeti veriyoruz.

Hemen Tanışalım

Dilerseniz konu hakkında detaylı bilgi için Mail Yazabilir veya aşağıdaki numaradan bizleri arayabilirsiniz.